600 057 140

Zapraszamy 24h/7 dni w tygodniu.
Kliknij w numer i zadzwoń.

Nowoczesny park maszynowy

Wiemy, jak ważny jest dostęp do nowoczesnych maszyn, dzięki którym można przeprowadzić prace budowlane, remontowe i instalacyjne. Firmom nie opłaca się posiadanie ich na własność – rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dźwigowych naszego przedsiębiorstwa. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ oprócz doświadczenia oraz zespołu fachowców posiadamy doskonale wyposażony park maszyn.

Do dyspozycji oddajemy specjalistyczne dźwigi, podnośniki oraz żurawie samojezdne w kilku modelach, o szerokim przekroju parametrów. W ten sposób ułatwiamy wybór najlepszego rozwiązania, które w pełni odpowie oczekiwaniom naszych klientów, a także wymogom technicznym.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszymi propozycjami. Nasz własny park maszynowy tworzą nowoczesne podnośniki, dźwigi i żurawie samojezdne doskonale nadające się zarówno do zaawansowanych prac budowlanych, jak i znacznie mniejszych remontów – urządzenia udostępniamy także osobom prywatnym. Chętnie doradzimy podczas wyboru i udzieli wszelkich wskazówek dotyczących współpracy.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz nowoczesne dźwigi, żurawie samojezdne oraz podnośniki, dzięki którym prace budowlane, rozbiórki lub transport większych elementów przebiegnie znacznie szybciej, bezpiecznej i ekonomicznej.

Czym nasze dźwigi wyróżniają się na tle konkurencji?

Zadbaliśmy o to, aby dać naszym klientom jak największy wybór: udostępniamy nowoczesne urządzenia o szerokich parametrach technicznych. Część z nich przeznaczona jest do wyburzania budynków, prowadzenia prac instalacyjnych na wysokościach, ale także przewozu ciężkich materiałów. Modele maszyn dostępnych w naszym parku gwarantują udźwig w przedziale 30-100 ton.

Pojazdy, pozyskiwane od najlepszego naszym zdaniem producenta w branży maszynowej – firmę Liebherr – charakteryzują się zwrotnością, nowoczesnymi rozwiązaniami jezdnymi oraz wygodą w prowadzeniu. Dźwigi doskonale radzą sobie w każdym, nawet trudniejszym terenie, gwarantując wykonanie szerokiego spektrum prac:

  • wyburzeniowych,
  • budowlanych,
  • remontowych
  • lub instalacyjnych.

Adres 1

54-204 Wrocław
ul. Legnicka 52A


Dane kontaktowe
Email: biuro@dzwigipl.pl

Telefony:
Arkadiusz Pych - 600 057 140

English and German Support:
Kamil Biok - 667 431 984

Adres 2

55-311 Kostomłoty
ul. Granitowa 7


Adres 3

54-512 Wrocław
ul. Macieja Przybyły 22


Dane rejestrowe: 
DŹWIGI PL Sp. z o.o.
55-311 Kostomłoty ul Granitowa 7
NIP 9131626331
KRS 0000735980